Predám vlecku
- [27.6. 2026]Zmazať/ Upraviť/ Topovať






Predám túto vlecku, bolo to rozmetadlo hnoja.
Rám je zdravý, kolesá ok, bočnice sú všetky, no hrdzavé.
Mám aj vykladanie z Ifa 50, kolísku, valec, rám s konzolami, korba na vymenu.
Chcel som z toho robiť 3s sklopku, no nemám čas.
Cena za vlecku 500€ a dohoda.
Vykladanie dohodou.
Rám je zdravý, kolesá ok, bočnice sú všetky, no hrdzavé.
Mám aj vykladanie z Ifa 50, kolísku, valec, rám s konzolami, korba na vymenu.
Chcel som z toho robiť 3s sklopku, no nemám čas.
Cena za vlecku 500€ a dohoda.
Vykladanie dohodou.
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||
Kontaktovať inzerenta e-mailom
Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.
Vaše telefónne číslo *
Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.
Vaše telefónne číslo *